Hizmetler

anemon ajans hizmetler

Adana'da
Markanızın sadece bir logo olmaması gerektiğini bilen grafik tasarım, sosyal medya, web tasarım, dijital pr uzmanlarından oluşan ekibimiz, hikayenizi planlamak için kolları sıvadı. Kurumsal kimlik yapısı altında müşterilerinizle çift taraflı iletişimi, marka bilinci oluşturmak adına sağlamak sizlere sunduğumuz hizmetlerden sadece birkaçı…

Kurumsal Kimlik Oluşturma

Markalaşmanın yolu güçlü bir kurumsal kimlik altyapısından geçer. Kurum ve kuruluşların verecekleri mesajın tek bir bileşke alt yapısından çıkması gerekmektedir.

Marka Kimliği Oluşturma

Hedef kitlenin imajına uygun olarak yaratmak istenilen markanın kişiliğini oluşturma sürecidir. Kimliği oluşmuş bir marka hedeflerine daha çabuk varır.

Marka Konumlandırma

Ürün ve hizmetlerinizi doğru zamanda doğru pazarlama alanlarında tanıtarak sizi rakiplerinizden ayırırız.

Pazarlama Stratejileri

Şirketin hedeflerine uygun, pazarlama çalışmalarının nerede, nasıl yapılması gerektiğinin planıdır. Plan doğrultusunda strateji, grafik tasarım, medya satın alma, içerik, pr vb tüm hatların temelini oluşturur. Genel bir mesajın kaynağıdır.

Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Firmanızın vitrini görevini gören sosyal medya araçları, alanında tecrübeli ekibimiz tarafından yönetilmektedir. Facebook, İnstagram, Twitter, Linkedin, Pinterest gibi alanlara firmanıza ve temsil ettiğiniz sektöre uygun içerik, tasarım, strateji, etkinlik oluşturarak gerçek hedef kitleye ulaşmanızı sağlarız. Sosyal medya yönetiminde yer alan uzmanlarımız belirlenen aralıklarla hedef kitlenizin dijital hareketlerini gözlemler, sizlere iş geliştirme adına raporlama ve yönlendirmeler sunar.

Medya Planlama/Satın Alma

Pazarlama stratejileriyle ana mesajın hedef kitleye ulaşması için gerekli mecraların belirlenmesi, belirlenen bütçe doğrultusunda Açıkhava, promosyon, fuar standı, basılı medya gibi mecraların satın alma planlarının oluşturulması.

Kreatif Tasarım

Geleneksel ve Dijital medya araçlarında kullanılan logo tasarım, kurumsal kimlik, web tasarım arayüz, facebook, instagram, twitter, linkedin içerik tasarım, mailing, e- bülten, e-dergi şablonları vb. materyallerin firmanın vermek istediği mesaja uygun alarak doğru algı yaratmasını sağlayan yaratıcı grafik tasarım çalışmalarının tümü.

Web Tasarım

Hedef kitleniz markanız, ürününüz veya hizmetiniz hakkında araştırma yaptığında ilk sıralarda olmak için Google’ın belirlediği kriterlerde inşa edilen bir web sitesi dijital pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Genel mesaja sadık kalarak görsellerle zenginleşen, doğru anahtar kelimelerle özgünleşen ve işletmenize uygun alt yapıyla entegre olan bir web sitesi sizi kısa zamanda aranılan yapacaktır.

SEO uyumlu içerik hazırlama(Dijital PR)

Google, Yandex, Yahoo gibi arama motorlarında rakiplerinizden farklı ve doğru kişiler tarafından aranılan olmak adına yapılan firmaya uygun içerikler hazırlanarak gerçekleşen algı yönetim çalışmalarıdır. Sektörünüzde en çok aranılan anahtar kelimeler ile seo uyumlu içerik yayınlamak Google’ın sizi sevmesini sağlayacak ve il sayfalarda aranılan siz olacaksınız.

Kurumsal Tanıtım Filmi

Görsel medyanın yoğun kullanımıyla hedef kitleye firma hakkında doğru ve yalın bilgi vermek adına yapılan prodüksiyon çalışmalarıdır. Kurumsal tanıtım filmi; kurum içi araçlar, web sitesi, youtube gibi medya araçlarında yayınlamak hedef kitlenize ürün, hizmet ve kurum hakkında bilgilendirme sağlayacak ve marka bilinirliğinizi artıracaktır.

Mobil Uygulama

Verimliliği artırmak, geri bildirimler, çalışan kontrolü ve performans izleme gibi şirket içi verilerden oluşan içinde bulunduğunuz durum analizini tek bir merkezden yapabilmek adına size özel yazılımlardır. Mobil uygulama her firmanın ihtiyacına özel olarak gerçekleşen bir yazılımsal çalışmadır.

SİZE EN UYGUN HİZMET

Sizin için en uygun planı hazırlayıp ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir program oluştururuz.
İletişim Bilgileri